Відбулась ознайомчо-навчальна поїздка депутатів Коростенської міської ради до закладів культури громади

2 Липня 11:50

1 липня відбулась ознайомчо-навчальна поїздка депутатів Коростенської міської ради до закладів культури громади.
Депутати відвідали Палац культури ім.. Т. Шевченка, Коростенську міську школу мистецтв ім. А . Білошицького, (вул.. І.Франка 4,6) та Публічну бібліотеку ім.Островського.
У поїздці на чолі із секретарем міської ради Олександром Олексійчуком взяли участь депутати міської ради: Ольга Гречко, Юлія Козак, Наталія Тертична, Андрій Гурінчук, , Ігор Єсін, Катерина Скляревська, Володимир Стужук, Тетяна Кереселідзе.
У ході візиту обранці ознайомились із матеріально-технічною базою та проблемними питаннями галузі.