Топ теги:
Попередження

Відбулась 17 позачергова сесія Коростенської міської ради VIII скликання

15 Вересня 15:26

На сесії були присутні 21 депутат міської ради, кворум наявний для проведення сесії.

Порядок денний включав 21 питання, серед яких пріоритетними стали:

– про погодження Комунальному підприємству Теплозабезпечення проведення реструктуризації заборгованості за спожитий природній газ.

У виступі першого заступника міського голови Володимира Вигівського було зазначено про збільшення вартості послуг за теплоенергію, проте ціни для мешканців будуть незмінні, цю різницю буде покрито державою.

Рішення прийнято.

– Про затвердження нової редакції статуту Коростенського комунального підприємства «Водоканал».

Нова редакція включає в себе зміни щодо розміру статутного капіталу, який був погоджений на попередній сесії, у розмірі 1 000 000 гривень.

Рішення прийнято.

– Про зміну місцезнаходження, повних та скорочених назв закладів освіти та затвердження статутів.

Рішення про перейменування вулиць без зміни нумерації було прийнято на XVI сесії Коростенської міської ради. На вулицях, назви яких було змінено, знаходяться заклади освіти і рішенням сьогоднішньої сесії було прийнято затвердити оновлені адреси цих закладів (з урахуванням перейменування вулиць), що несе за собою внесення змін до статусів.

Рішення прийнято.

– Про нагородження Почесною грамотою Коростенської міської ради Корбут С.В., Петренко К.А., Можар І.М.

Усі кандидатури мають більше двадцяти років педагогічного досвіду та, поєднуючи основний напрямок роботи, ведуть активну волонтерську діяльність з перших днів військового вторгнення, за що і були висунуті до нагородження.

Рішення прийнято.

– Про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг на період дії воєнного стану комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської територіальної громади.

Прийняття рішення щодо цього питання надає можливість мешканцям користуватися соціальними послугами безкоштовно на період дії військового стану. В рамках питання, було зазначено, що станом на зараз збільшено пенсійне забезпечення. Найбільша пенсія сягає 19.000 гривень. І не зважаючи на покращення пенсійного забезпечення деяких верств населення, питання про надання безкоштовних соціальних послуг є нагальним та важлими.

Рішення прийнято.

– Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

Рішення прийнято.

– Про звернення депутатів Коростенської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу.

Питання набрало 16 голосів. Проти 2 голоси. Утрималось 3 голоси. Рішення не прийнято. Депутати звернулись до Голови з проханням поставити на паузу розгляд даного звернення, так як його необхідно доповнити більш предметними показниками.

На сесії депутатами Коростенської міської ради було також розглянуто питання Коростенського геріатричний пансіонату, запит депутата Валентини Лазаренко щодо капітального ремонту будівлі та не готовності до опалювального сезону.

Голова зазначив, що під час воєнного стану Казначейська служба України не може дозволити фінансування капітального ремонту. Володимир Москаленко разом з Володимиром Вигівським та Олександром Ясинецьким, розуміючи нагальність даного питання, пообіцяли надати підтримку та зробити все можливе аби сприяти вирішенню проблеми до початку опалювального сезону.

Рішення прийнято.

Чат-бот Гаряча лінія