Топ теги:
Попередження

ВІДБУДЕТЬСЯ КОМПЛЕКСНА ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПОВІЩЕННЯ ОБЛАСТІ

18 Листопада 11:30

Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної  адміністрації інформує:

18 листопада 2021 року з 13 до 14 години управлінням планується проведення комплексної перевірки роботи технічних засобів територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області із вмиканням електросирен, що означає подання попереджувального сигналу “Увага всім!”
Основна мета проведення перевірки – визначення готовності системи централізованого оповіщення області до використання за призначенням.
Почувши тривале звучання електросирен, громадяни мають увімкнути радіо, радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування повідомлення.
Просимо громадян зберігати спокій, не панікувати та займатися повсякденними справами.
Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіо, телеприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.
На Житомирщині встановлено більше ста електросирен, які включені в загальну систему оповіщення, тобто працюють від єдиного центру керування і можуть одночасно оповістити жителів області про виникнення надзвичайної ситуації. Крім того, є ще приблизно стільки ж електросирен автономного включення, які встановлені на небезпечних об’єктах, і які можуть локально оповіщати населення, що знаходиться на територіях навколо цих об’єктів, на випадок аварії на них.

Чат-бот Гаряча лінія