Величає матерів в День матері Коростенщина

10 Травня 16:25

Щороку, у другу неділю травня святкуємо  одне з найсвітліших, найрідніших свят у календарі –  Свято матері, бо берегинею роду людського і сім’ї  є матір.

Величає матерів в цей день Коростенщина. 10 травня в Міському палаці культури імені Тараса Шевченка відбулися хвилюючі та урочисті вітання до Дня Матері.

Щирі слова глибокої вдячності і поваги до матерів звучали з вуст міського голови Володимира Москаленка, народного депутата України Володимира Арешонкова, голови ГО «Жіноча Рада міста» Світлани Загоруйко.  Сердечними піснями, чудовими танцювальними композиціями, зворушливими віршами привітали сильних, мудрих, добрих матерів нашої громади митці Коростенщини.

Радісні, тривожні і болісні були цього дня урочистості. За гідне виховання дітей, збереження сімейних традицій і цінностей з нагоди Дня матері  подяками міського голови було нагороджено працівників Коростенського РТЦК та в першу чергу матусь: Валерію Товкач, Ірину Венгловську та Ліну Кареліну. Володимир Москаленко та секретар міської ради Олександр Олексійчук кожній мамі загиблих воїнів Коростенщини вручив квіти та грошові сертифікати. За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом  «За мужність ІІІ ступеня» посмертно нагороджено: солдата Євгенія Плотнікова, старшого солдата Олександра Рафальського, солдата Дениса Кучера, старшого солдата Петра Марченка, молодшого сержанта Миколу Петренка та солдата Андрія Тимошенка, нагороди отримали мами та сім’ї загиблих.

Урочистості пройшли під патронатом міського голови Володимира Москаленка, за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова, за підтримки ГО «Промінь любові», за участі управління праці та соціального захисту населення, відділу культури і туризму, міського палацу культури та центру дитячої та юнацької творчості.