Вебінар для учасників проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

23 Квітня 11:29

22 квітня в рамках реалізації проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» відбувся загальноукраїнський вебінар за участю міст обласного значення, які є членами цього проєкту. Тема спілкування – впровадження муніципальний енергетичний менеджмент (МЕМ). МЕМ – стратегічний підхід до підвищення енергоефективності громадських будівель, що дозволяє заощадити значні кошти для жителів громад та бюджету, компенсувати витрати, зробити вклад в досягнення кліматичних цілей та залучити нові інвестиції.

Партнерами даного проєкту Коростенська громада стала у грудні 2020 року за результатами конкурсного відбору.
Під час вебінару були висвітлені напрацювання, перші результати та досягнення громад-партнерів у спільній реалізації проєкту. Ними стали: розробка нормативних документів, які регламентують впровадження системи муніципального енергоменеджменту, проведення інвентаризації будівель бюджетної сфери, які знаходяться у комунальній власності громад, застосування інструментів для визначення пріоритетних будівель для впровадження енергоефективних заходів.
Разом з тим, були окреслені і наступі кроки та напрямки подальшої роботи.