В закладах освіти Коростенської громади відбудуться зміни

10 Червня 12:27

Депутатами 6 сесії VIII скликання серед інших питань прийнято рішення про закриття малокомплектних шкіл в Іскорості та Каленському. Ходаківська гімназія буде реорганізована в початкову школу.
-В початковій школі в селі Іскорость навчається всього 5 дітей і працює 1 вчитель. Діти, за бажанням батьків, навчатимуться або в міському НВК12, або в Хотинівській школі.
-В Каленському навчається 30 дітей, з яких 9 приїжджає з міста. Лише в 3 класах навчалося більше 5 дітей. Працювало 14 вчителів, які доїжджали з міста. Кошторис закладу більше 3 млн., з яких 2 млн. 176 тис. на оплату праці.
-Ходаківська гімназія буде початковою школою, тобто навчатимуться дітки 1-4 класів, старші діти навчатимуться в Грозиному.
-Стремигородський НВК реорганізовано окремо в гімназію та садочок. Так само і НВК в Новаках.
-Ліквідовано вечірню (змінну) школу в Коростені. Буде інша форма навчання-заочна вечірня.