Засідання робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку Коростенської територіальної громади

8 Червня 13:02

Відбулось перше засідання робочої групи з розробки стратегічного плану Коростенської територіальної громади до 2030 року. До складу робочої групи увійшли представники виконавчого комітету, депутати міської ради, старости, спеціалісти з питань економіки, фінансів, освіти, медицини, культури, туризму, спорту, архітектури, управлінням майном та земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, громадськості, бізнесу.

Голова дослідницької агенції «Бизнес Девелопмент Груп» Максим Сігнатулін зустрівся з міським головою Володимиром Москаленком та представив робочій групі анкетування, розроблене експертами організації, для вивчення думки громадськості щодо майбутнього напрямку розвитку громади. Заступник міського голови, Олександр Ясинецький, який є головою робочою групи, проінформував присутніх про необхідність розробки нового стратегічного документу з врахуванням всіх територіальних змін, які відбулися в громаді, визначенням пріоритетів розвитку та формуванням нових цілей та завдань.

Стратегія розвитку Коростенської територіальної громади буде сформована після детального соціально-економічного аналізу території, при врахуванні сильних, слабких сторін, а також зовнішніх можливостей та недоліків. Документ розрахований виключно на потенціал нашої громади та допомагає чітко розуміти свої конкурентні переваги. Для залучення інвесторів або грантових коштів цей документ дає перевагу і формує позитивне враження донорів або інвесторів, доводить серйозність намірів.
Першим кроком до напрацювань нового документу є проведення соціологічного опитування серед жителів Коростенської міської територіальної громади, з метою отримання загальної інформації про стан соціально-економічного розвитку громади. Опитування буде проведено шляхом анонімного анкетування в друкованому та електронному вигляді.