15 Лютого 13:32
В парку «Древлянський» відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану.
На заході був присутній міський голова Володимир Москаленко, помічник Народного депутата України Володимира Арешонкова Тетяна Вигівська, Перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко, голова Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ситнік.
Міський голова Володимир Москаленко висловив щирі слова вдячності всім воїнам-інтернаціоналістам за їх внесок та самопожертву задля збереження миру у світі та вручив воїнам подяки за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Хвилиною мовчання присутні згадали всіх загиблих воїнів та вшанували їх пам’ять покладанням квітів до монументу.