В міському Палаці культури ім. Т. Шевченка відбулась святкова акція «Подаруй дитині Різдвяну казку»

12 Січня 15:30

Вже традиційно в міському Палаці культури ім. Т. Шевченка в новорічно-різдвяні свята за підтримки міського голови Володимира Москаленка та МГО «Молодіжна міська рада» для дітей з малозабезпечених та кризових родин проходить свято «Подаруй дитині Різдвяну казку» .
Зі словами вдячності організаторам дійства та вітаннями зі святами до присутніх звернувся міський голова Володимир Москаленко та вручив подяки за активну участь у проведенні святкової акції «Подаруй дитині Різдвяну казку» сім’ї Білошицьких, начальнику відділу культури і туризму Ользі Козаченко та Коростенському міському центру соціальних служб.
Всі присутні отримали масу задоволення від вистави яку провели працівники міського Палацу культури ім.. Т. Шевченка.
На завершення свята діти отримали солодкі новорічні подарунки та м’які іграшки.