В міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся семінар-тренінг «Реалії та перспективи молодіжного руху в Профспілці» за проєктом «Розширення прав і можливостей молодих працівників профспілкового руху України»

6 Серпня 17:06

Сьогодні в міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся семінар-тренінг «Реалії та перспективи молодіжного руху в Профспілці» за проєктом «Розширення прав і можливостей молодих працівників профспілкового руху України», на якому були присутні міський голова Володимир Москаленко, заступниця міського голови Наталія Чижевська, голова Професійної спілки працівників державних установ України Юрій Піжук, координатор міжнародних проектів   Профспілки державних службовців Швеції Fackförbundet ST Оксана Гузь, голова Житомирської обласної організації Профспілки Петро Закусило, голова Молодіжної ради Професійної спілки працівників державних установ України Іванна Храпко, голова Молодіжної ради Житомирської обласної профспілки працівників державних установ Павло Болотін. Директор Георгій Сандул та юристка Інна Кудінська ГО «Трудові ініціативи». розповіли про особливості колективно-договірної роботи на сучасному етапі, також відбувся обмін досвідом колективно-договірної роботи та роботи з молоддю в режимі онлайн за участі Андрія Лиса, голови первинної профспілкової організації виконавчого комітету, заступника керуючого справами – начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Мар’яни Циганин, голови Молодіжної ради Івано-Франківської обласної організації Профспілки.

В заході, також, взяв участь Артем Классен – рекордсмен «Книги Рекордів України», екс-президент клубу ораторського мистецтва міжнародної мережі  Toastmasters, який ознайомив присутніх з підготовкою до переговорних процесів та яким є мистецтво перемовин. В кінці семінару-тренінгу Оксана Гузь та Іванна Храпко розповіли про міжнародний досвід профспілкової роботи та перспективи залучення молоді до роботи в профспілках на місцевому рівні, а присутні мали можливість поставити запитання та отримати відповіді.