В Києві  на «Стіні Пам’яті» на Михайлівській площі розмістили  фотографії  загиблих  Героїв  Коростенської  громади

23 Травня 11:54

23 травня в Україні відзначається День Героїв.

Для вшанування пам`яті  коростенців, які загинули в російсько – українській війні  Жіноча Рада міста зібрала необхідну інформацію (заламіновані фото 10–15 сантиметрів у висоту з прізвищем, ім’ям і по батькові, датами народження й загибелі, а також званням і найменуванням підрозділу, у якому служив загиблий ).

Зібрані світлини розміщенні на «Стіні Пам`яті» на Михайлівській площі, що розташована  в історичній частині «старого» Києва.

На цьому місці зібрані портрети полеглих  воїнів з усіх областей та регіонів.

Це меморіал для скорботи тисяч родин, бойових побратимів та небайдужих  співгромадян загиблих українців, які  кладуть квіти та ставлять свічки.

Жіноча Рада міста вдячна  за сприяння в проведеній роботі, голові  ВГО  “Об’єднання матерів і дружин захисників України» у Житомирській області Олені Михайлівні Максименко.

Також по благословенню  настоятельки Ігумени  Єкатерини жіночого монастиря  «Афонської ікони Божої Матері» в Урочищі Кип`ячому  подані церковні записки:

« За Упокій» загиблих коростенців.

«За Здоров’я»  військових, які служать на передовій.

По благословенню настоятельки Ігумени Євфалії Василівського  жіночого монастиря в місті Овручі подані аналогічні записки за героїв коростенців.

Герої не вмирають!

Голова  Жіночої  Ради міста          Світлана ЗАГОРУЙКО.