В Коростенській міській громаді пройшли заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

4 Грудня 13:51

Виявляти шану та повагу, турботу про ближнього свого благородна справа. А виявляти турботу до тих, хто потребує особливої уваги просто обов’язок. Цими днями не обійшли увагою і людей з вадами слуху та зору, працівників двох потужних організацій – Коростенська територіальна організація УТОГ та Коростенське УВП УТОС. В ці дні привітали та нагородили грамотами людей з інвалідністю заступник міського голови Олександр Синицький та начальник управління праці та соціального захисту Коростенської міської ради Ігор Єсін.
Ігор Єсін, звертаючись до присутніх підкреслив: «Усі ми є невід’ємною частиною суспільства, в якому кожному має бути комфортно незалежно від статі, віку, фізичних та інших особливостей, де кожному забезпечені однакові права і можливості реалізації. Коростенській громада вже має певні успіхи в побудові інклюзивного середовища та усунення соціальної нерівності та буде надалі запроваджувати заходи та реалізовувати проєкти спрямовані на залучення людей з інвалідністю в повсякденне життя суспільства».