В Коростенській громаді працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги

18 Вересня 8:10

Якщо ви або ваші близькі постраждали від насильства, зокрема, домашнього – вам є до кого звернутися. Телефонуйте за  номерами +380505331078 -мобільна бригада м. Коростеня,  +380961415186 -мобільна бригада Коростенського району.

Унікальність послуг бригад полягає в мобільності – фахівці мають можливість виїжджати на виклики та надавати допомогу на місці.

Фахівці мобільних бригад:

🔸оперативно відреагують на повідомлення про випадки насильства і виїдуть на місце події за необхідності;

🔸нададуть безоплатну психологічну підтримку;

🔸розкажуть постраждалим їх права і можливості, проінформують про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;

🔸повідомлять про наявні спеціалізовані сервіси (притулки, кризові кімнати, денні центри) та, за потреби, перенаправлять туди постраждалих.