В Коростені відбувся благодійний ярмарок “Деруни-Донати-Дрони”

13 Вересня 21:56

Цьогоріч Фестиваль дерунів відбувся у форматі благодійного ярмарку, де містяни могли скуштувати традиційну страву фестивалю та допомогти Збройним силам України. На 5 локаціях, які були розташовані в різних місцях, можна було спробувати найрізноманітніші деруни, а саме: на території школи мистецтв та культури працювала локація «Майдан дерунярських традицій», «Деруни життєстійкості» на базі Червоного Хреста, «Деруни для відважних» біля райдержадміністрації, «Найдобріші деруни» біля залізничного магазину АТБ, волонтерські деруни на центральній площі. Також до благодійного ярмарку мали змогу долучитись і інші заклади міста: садочки, школи, центральна міська лікарня. Відвідувачі могли взяти участь в безпрограшній лотереї, придбати вироби ручної роботи, спробувати різноманітними стравами, які готували на локаціях, та, разом з тим задонатити.
Всі кошти, які будуть зібрані під час благодійного ярмарку, будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України.