В Коростені відбулась філософсько-історична вистава «Пасхальна кантата»

9 Травня 9:03

Восьмого травня всі бажаючі могли відвідати Палац культури імені Тараса Шевченка та переглянути філософсько-історичну виставу «Пасхальна кантата» від благодійного фонду «Мрія» та громадської організації «Всеукраїнське молодіжне спілкування».

Вистава вразила глядачів змістовністю та сюжетом, пластичними сценічними постановками, декораціями, світловим рішенням. Вистава не залишила нікого байдужим, вона була досить зворушливою, сповнена глибоким філософським змістом та спонукала кожного глядача задуматись про складне буття цього світу. Адже, це історія про Ісуса – історія торжества життя над смертю, яка надихає кожного вірити у світле майбутнє.

Переглянути виставу прийшли шанований гість з Південної Кореї, засновник БФ «Мрія» та місіонер в Україні Рю Ий Гю, міський голова Володимир Москаленко, перший заступник  міського голови Володимир Вигівський, члени громадських організацій Коростенщини, вихованці «Віри. Надії. Любові», сім’ї, які потребують соціальної підтримки і допомоги та всі шанувальники театрального мистецтва.

БФ «Мрія» в Коростені вже не вперше, завдячуючи військовому капелану Збройних сил України, волонтеру Владиславу Єрмолову. Фонд підтримує Україну не тільки морально, а й спільно з Південнокорейською республікою надає матеріальну допомогу всім, хто її потребує, особливо постраждалим від війни в Україні.