В Коростені обрано голову Ради ВПО – Дмитро Перепелиця

13 Вересня 15:15

Станом на 13.09.2023 рік на території Коростенської громади проживає 3010 внутрішньо переміщених осіб, з них 790 дітей  до 18 років. Тому реалізація громадянських, політичних прав, захист прав та інтересів, соціальний захист, забезпечення житлом, надання медичної, психологічної та правової допомоги ВПО та якісного освітнього простору для дітей-переселенців є одним з важливих питань територіальної громади, управлінь та відділів Коростенської міської ради.

З цією метою відбулось перше засідання Ради з питань ВПО при виконавчому комітеті Коростенської міської ради за участі міського голови Володимира Москаленка.

На зустрічі були присутні члени Ради – внутрішньо переміщені особи, спеціалісти відділу охорони здоров’я, освіти, соціального захисту міської ради, представники громадських організацій, благодійних фондів, зокрема: БФ “Стабілізейшн Суппорт Сервіз”, БФ “Єлеон”, БФ “Рокада”, ГО “Громадська мережа ОПОРА”, ГО “Промінь любові”. А також, головний спеціаліст відділу державного контролю Національної Соціальної Сервісної Служби Житомирської області Оксана Бондарук, представник Асоціації міст України Світлана Прокоф’єва.

Головною метою зустрічі було почути проблеми ВПО, не залишитися в сторонні у вирішенні життєво важливих питань осіб, які потрапили в складні життєві обставини з початком війни в Україні.

Створення Ради є важливим для вирішення питань та проблем ВПО, захист їх інтересів та їх інтеграція в громаду Коростенщини. Як зазначалось спеціалістами, Коростенська громада стала першою на Житомирщині, де створено такий дорадчий орган.

Найактивніші члени Коростенської громади із числа внутрішньо переміщених осіб були присутні на засіданні Ради та висловили вдячність, підтримку, відвертість, відкритість жителів Коростенщини,  благодійних організацій, міської ради.

Також одним із порядку денного засідання було вибори голови Ради. В результаті голосування представляти інтереси ВПО було обрано: голову Ради – Дмитра Перепелицю, його заступника – Антонюк Наталю та секретаря – Стужук Ірину.

Тільки спільними зусиллями ми збудуємо вільну, незалежну, правову державу. Разом до перемоги!