23 Серпня 18:29

В День Державного Прапора України, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України відбулись урочистості біля міського Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка.
На початку заходу прозвучав Державний гімн, після чого відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка.
До слова був запрошений міський голова Володимир Москаленко, який привітав присутніх та подякував батькам загиблих Героїв.
Під час заходу Володимир Москаленко разом з начальником Коростенського РТЦК та СП Олегом Пучиним вручили нагороди та відзнаки рідним загиблих захисників України, серед яких ордени «За мужність III ступеня», а саме бійцям Батюку Сергію Сергійовичу, Стецюку Володимиру Петровичу, Каленському Віталію Михайловичу, Соловйову Юрію Васильовичу, Ковалевському Володимиру Володимирович та відзнаки «За мужність та відвагу» (посмертно).
Грамотами виконавчого комітету та подяками міського голови нагородили захисників 115 бригади, які тримають оборону нашої країни. Висловили подяку і особовому складу Коростенського РТЦК та СП.
Також подяками міського голови були відзначені соціальні партнери Коростенської громади, які займаються відновленням знищеного житла по вулиці Ковельській, з нагоди 33-ї річниці Незалежності України.
Народний депутат України Володимир Арешонков долучився до щирих слів привітань та нагороджень військовослужбовців.
Також, творчі колективи Палацу культури подарували присутнім свої виступи.