24 Серпня 14:08

В День Державного прапора 23 серпня в Коростенській громаді відбулося відкриття Центру життєстійкості на базі Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Ця ініціатива впроваджує нову комплексну психосоціальну послугу, спрямовану на формування життєстійкості та підтримку психічного здоров’я українців. Програма реалізується завдяки співпраці державної та місцевої влади, донорів, бізнесу і громадянського суспільства.

На заході з привітанням виступив міський голова Володимир Москаленко, наголосив, що такі центри можуть відвідувати всі мешканці громади та додав, що ініціатива формування громадянського суспільства та гарного життя залежить від його активності та бажання.

Також з вітальним словом виступили начальник Коростенської РВА Олег Рябой, перша заступниця голови Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко та голова Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Шкуратова.

Під час заходу присутнім була презентована робота Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України