Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

8 Грудня 16:40

В Україні щороку 7 грудня відзначають – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Вчора у  міському Палаці культури ім. Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди свята. На заході зібралися керівники підприємств, установ та організацій,представники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, члени виконавчого комітету.

Усіх присутніх з професійним святом привітали міський голова Володимир Москаленко, помічник Народного депутата України Олена Шахрай, Народний депутат України Юрій Павленко, Рада керівників міста, які висловили подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.

Під час урочистостей за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування і вагомий, внесок у розвиток територіальної громади  найкращих працівників було нагороджено Почесними грамотами та подяками.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт –  своїми піснями порадували присутніх працівники міського Палацу культури.