Урочисте привітання працівників медичної сфери Коростенської міської територіальної громади

28 Липня 17:15

В Коростенському міському Палаці культури ім. Тараса Шевченка відбувся урочистий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Працівників медичної сфери Коростенської міської територіальної громади, щирими словами та відзнаками, привітали міський голова Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови Коростенської військової адміністрації Олена Харченко, генеральний директор КНП «Коростенська міська лікарня Коростенської міської ради» Сергій Ковердун, генеральний директор ЦПМСД Микола Васькевич,  голова правління ГО «Асоціація «Рада керівників» Руслан Дідківський. Творчі колективи Палацу культури ім. Тараса Шевченка подарували присутнім незабутні враження своїми чарівними виступами.