УПСЗН спільно з волонтерськими громадськими організаціями надавали та продовжують надавати підтримку ВПО

5 Серпня 14:04

Сьогодні 5 серпня у відділі обслуговування громадян з питань прийому,  звернень, призначення і перерахунків державних соціальних допомог та по роботі з внутрішньо переміщеними особами УПСЗН багатодітні родини ВПО отримали гуманітарну допомогу.

Начальник відділу Людмила Чистякова, в інтерв’ю телеканалу «Коростень ТБ», зазначила: «Завдячуючи ГО «Волонтерський штаб Житомира», 20 багатодітних родин в яких виховується 67 дітей отримали гуманітарну допомогу. Це не вперше,  зазначена громадська організація передає внутрішньо переміщеним особам нашої Коростенської громади допомогу. Безкоштовна доставка до нашого міста цього об’ємного товару відбулася завдяки програмі «Постійного партнерства» – «Гуманітарна Нова пошта безкоштовно»».

Внутрішньо переміщені багатодітні родини отримали продукти харчування: борошно,  рослинне молоко, солодка кокосова паста для бутербродів, фруктове пюре, мука та спагеті. Особливо потішили дітей великі м’які іграшки.

Гуманітарна допомога надійшла в Україну від німецьких партнерів міста Дортмунд –  Blau Gelbes Herz  Grenzenlose Wärme – Refugee Relief Work e.V.