Укриття для Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри, Надії, Любові»

31 Травня 8:10

30 травня 2024 року, делегація Естонського центру міжнародного розвитку ESTDEV завітала до Коростенської міської ради, для узгодження механізму та форми меморандуму для  бомбосховища Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри, Надії, Любові».

На зустрічі обговорили наступні кроки, які стосуються документації і самого будівництва. Представники естонської компанії вже мають певні напрацювання щодо самого бомбосховища. Фінансування буде відбуватись виключно за рахунок іноземних інвесторів.

Я не вперше приїжджаю до Житомирської області. У нас вже є успішно реалізовані проєкти тут, тож зараз починаємо будівництво бомбосховищ у Житомирі і Коростені. Виділені кошти передбачені у бюджеті уряду Естонії, як допомога наших громадян для України у відбудові, – наголосив програмний менеджер з розвитку інфраструктури Тармо Нідо.

Згідно із попередньо вихідною інформацією, передбачається будівництво напівзаглибленого сховища площею до 200 квадратних метрів, розрахованого на 60 осіб. Початок проєктування запланований на червень-липень 2024 року. Наступні етапи – проходження експертизи, розробка робочої документації і, власне, будівництво. Естонська компанія планує закінчити роботи до кінця поточного року.