Участь представників  Коростенської громади  у Всеукраїнському діалозі громад: громади-ветеранам 2024

7 Червня 15:43

Сьогодні, 7 червня,  представники виконавчого комітету Коростенської міської ради взяли участь в третьому Ветеранському Форумі «Всеукраїнський діалог» громади ветеранам, який відбувся в місті Вінниці. Громаду представили начальник УПСЗН Ігор Єсін, начальник відділу з питань ветеранської політики Людмила Гурківська та начальник відділу з призначення державних соціальних допомог Людмила Чистякова. Під час форуму зустрілись з виконуючим обов’язки міністра  у справах ветеранів Олександром Порхуном,  де обговорили питання діяльності Єдиного Вікна з надання всіх соціальних послуг захисникам та захисницям!

Захід покликаний сприяти діалогу між ветеранами та громадами, а також практичному втіленню ветеранських політик на рівні громад. Під час заходу обговорили стратегію розвитку громад з урахуванням потреб ветеранів та членів їх родин, запровадження у громадах нового фахівця із супроводу ветеранів.

Цьогорічний Діалог проведено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України» та за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.