У ритмі серця пройшли випускні в Коростенській громаді

8 Червня 17:27

Червневі дні для 11-класників є особливими, урочистими, святковими. Випускники перебувають на завершальному етапі шкільного життя: Національний мультимедійний тест, вручення документів про здобуття повної загальної середньої освіти, випускні вечори.

«Дорогі випускники, шановні вчителі, батьки, гості, всі хто прийшов на це прекрасне свято. Свято –  коли наші випускники прощаються з школою, отримують документ про повну загальну середню освіту і йдуть у доросле життя.   Дуже приємно, що так потужно, на високому рівні у цей непростий час пройшли свій шкільний шлях випускники. На вашу долю випали складні випробування: пандемія ковіду, дистанційне навчання, війна. Але дивлячись на вас впевнений, що ви хороша заміна дорослому поколінню, ви будете вчитися, ви будете відбудовувати нашу державу, ви покоління переможців. Ми сьогодні бажаємо вам щоб ви обрали собі професію до душі і неважливо яку ви виберете і ким  ви станете – головне, щоб залишалися людьми, громадянами та патріотами своєї славної держави Україна. Я прошу, щоб ви не забували про рідне місто і після навчання повернулися сюди і відбудовували його для себе,  для своїх рідних і близьких, для своїх майбутніх дітей», – з вітальним словом  звернувся до всіх випускників Коростенської територіальної громади міський голова Володимир Москаленко.

Це свято є не тільки символом закінчення одного етапу життя, а й новим початком нових можливостей та викликів. Шкільний випускний буває раз у житті, за ним видніється інтригуюче майбутнє молодого студентка чи студентки. Це свято запам’ятається на все життя. Маємо надію, що всі мрії та сподівання випускників здійсняться.

Але ще попереду випускників чекають результати Національного мультимедійного тесту, загальноміський випускний, нагородження золотими та срібними медалями та багато сюрпризів очікується у загальноміському випускному – 2024.