Топ теги:
Попередження

У Коростенському районі продовжується робота з поліпшення простору для роботи з дітьми, які стали свідками злочину чи його жертвами

15 Лютого 11:29

Діти, які постраждали від насильства або інших протиправних дій чи стали їх свідками, під час здійснення досудового розслідування та судового розгляду потребують застосування відповідних заходів, отримання комплексних і скоординованих послуг і допомоги.

Як повідомляє начальник Коростенської РВА Олег Рябой, саме для цього у районі створено «Зелену кімнату» – інноваційний підхід до роботи з дітьми, які стали свідками злочину чи його жертвами. Цей проект впроваджується з метою надання допомоги вразливим категоріям дітей, забезпечуючи їм соціально-психологічну та правову підтримку.

Робота у «Зеленій кімнаті» дозволяє здійснювати опитування та проводити реабілітаційну роботу з дітьми, зменшуючи ризик виникнення повторної психологічної травми та створюючи бережну атмосферу для їхнього відновлення.

Так, з метою поліпшення простору проєкту, Коростенська РВА передала меблі та комп’ютерну техніку для «Зеленої кімнати» у Коростенському районному управлінні поліції, а також у відділеннях поліції в Олевську, Малині та Овручі.

Чат-бот Гаряча лінія