Топ теги:
Попередження

Оголошення про проведення громадських обговорень інфраструктурного проєкту

14 Лютого 15:39

Шановні мешканці та мешканки Коростенської міської територіальної громади, запрошуємо Вас долучитись до обговорення надзвичайно важливого проєкту відновлення для нашої громади:

  1. Реконструкція ділянок каналізаційної мережі в м. Коростень Житомирської області (по вул. Шевченка, 10 – 26, вул. Степана Бандери).
  2. Реконструкція ділянок водопровідної мережі в м. Коростень Житомирської області (по вул. Шевченка, 26 – 30, вул. Сосновського, 48 – 64-а, вул. Сосновського (район 5 казарми), вул. Князя Ярослава Мудрого, 1 – 63-а).

Громадські обговорення відбудуться 28 лютого 2024 року о 15:00 годині у великій залі міськвиконкому за адресою: вул. Грушевського, 22, м. Коростень.

Про проєкт

Авіаційні удари ворожої авіації, яких зазнало наше місто на початку повномасштабного вторгнення роійської федерації в Україну, спричинили струси земної поверхні, внаслідок чого водопровідно-каналізаційні мережі (трубопроводи), що і до того перебували не в найкращому технічному стані, які прокладені на невеликій глибині, отримали ушкодження. Як наслідок  збільшилась кількість аварій та витоків на пошкоджених водопровідних та каналізаційних мережах. Це негативно впливає на екологічний стан навколишнього середовища та якість питної води.

Реалізація даного проекту позитивно вплине на життєдіяльність  міста, дозволить збільшити кількість споживачів та якість надання послуг з централізованого постачання та водовідведення, зменшити кількість аварійних ситуацій та несанкціонованих витоків, що відповідно сприятиме покращенню екологічного стану навколишнього середовища.

Ознайомлення з матеріалами проєкту та зворотній зв’язок

Запрошуємо Вас ознайомитись з матеріалами проєкту за посиланням, та на стендах у вестибюлі будівлі виконавчого комітету міської ради з 8:00 до 17:00 години.

Навіть якщо у Вас не вийде долучитись до самих обговорень, ми будемо раді отримати ваші думки / пропозиції / перестороги щодо проєкту на електронні скриньки: uzkh@korosten-rada.gov.ua, vodateh@ukr.net

Партнер проєкту

Проєкт реалізується за підтримки «U-LEAD з Європою» та передбачає розробку проєктно-кошторисної документації.

Безпекові питання

У разі, якщо під час проведення громадських обговорень розпочнеться повітряна тривога, захід буде перервано.

Будемо раді почути ваші думки, пропозиції та перестороги щодо проєкту. Для нас важливо, щоб процеси відновлення громади погоджувалися та обговорювалися з мешканцями та мешканками громади.

З повагою,

Робоча група з реалізації проєкту.

Чат-бот Гаряча лінія