Топ теги:
Попередження

У Коростенській громаді формуватимуть бачення майбутнього у рамках проєкту “Спільне майбутнє”

4 Вересня 14:57

З серпня 2024 року по травень 2025 року органи місцевого самоврядування, команда архітекторів й урбаністів Urban Reform та місцеві жителі працюватимуть над створенням ідей для розвитку Коростенської громади.

 

У результаті проєкту в громаді буде налагоджено зв’язок між органами місцевого самоврядування і громадськістю. Команда Urban Reform також допоможе упорядкувати ідеї мешканців громади щодо її розвитку, які потім будуть імплементовані у стратегії, комплексні плани та програми відновлення й розвитку.

 

Реалізує проєкт громадська організація Urban Reform — експерти з просторових і архітектурних рішень. Впродовж півроку вони досліджуватимуть Коростенську громаду, проводитимуть заходи й опитування для мешканців, допомагатимуть налагодити зв’язки між адміністрацією і місцевими жителями. Urban Reform має більше 10 років досвіду у цій сфері і вже реалізувала подібний проєкт з містом Охтирка у Сумській області. Детальніше: https://okhtyrka.in/

 

Команда проєкту вже встигла відвідати Коростенську громаду, зустрітися з представниками місцевої влади й підписати меморандум про співпрацю. Дослідники також познайомилися з місцевими жителями і представили для них проєкт 30 серпня. Під час зустрічі визначили сильні сторони громади, дізналися про точки, до яких мешканці тяжіють або намагаються уникати, де хочуть бачити зміни.

 

Наступними кроками буде робота з результатами воркшопу, визначення фокусу, за яким найкраще працювати і який варто розвивати у громаді. За прогресом “Спільне майбутнє” слідкуйте у телеграм-каналі проєкту: https://t.me/korostenvision.

 

Загалом у проєкті “Спільне майбутнє” беруть участь п’ять українських громад: Чугуївська і Зміївська у Харківській області, Перещепинська і Верхньодніпровська у Дніпропетровській області, Коростенська у Житомирській громаді.

 

Проєкт “Спільне майбутнє” реалізується ГО “Міські реформи” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Чат-бот Гаряча лінія