У Коростені розпочався чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби

2 Лютого 15:57

Сьогодні 2 лютого 2024 року  в Коростені на базі спортивного комплексі «Мал»  відкрився  чемпіонат Житомирської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат (U-15, U-20 ). У змаганнях зареєструвалось  більше 170 борців Житомирщини.

Під час відкриття змагань з вітальним словом виступив міський голова Володимир Москаленко, який побажав спортсменам успішних виступів, висловив подяку організаторам та тренерам за розвиток даного виду спорту у місті та області та подякував нашим захисникам за можливість проводити подібні змагання.

Учасники максимально повинні будуть продемонстрували свою фізичну підготовку, майстерність єдиноборства, індивідуальну техніку, адже переможці ввійдуть у збірну області на майбутній чемпіонат України.

Загальне керівництво у організації та проведенні змагань здійснює громадська спілка «Асоціація спортивної боротьби Житомирської області», управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації та відділ в справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради.