Допомога захисникам 115-ої окремої бригади територіальної оборони

2 Лютого 14:34

Поки наше мужнє військо звільняє українські землі від російської навали, виборює наше життя та майбутнє у вільній Україні, ми маємо робити все від нас залежне, щоб допомогти йому та підтримати.

Сьогодні 02 лютого 2024 року міський голова Володимир Москаленко, начальник  Коростенської військової державної адміністрації Олег Рябой спільно з благодійним фондом «Покрова Пресвятої Богородиці» передали нашим Збройним Силам України – 115-тій окремій бригаді територіальної оборони мікроавтобус, дрон та три планшети.

Приймаючи таку необхідну допомогу начальник штабу 115 бригади територіальної оборони, підполковник Віталій Маковський подякував жителям громади, благодійним організаціям, керівникам Коростенської громади та району за постійну підтримку та допомогу, яка насправді є дуже важливою для виконання військових завдань.