1 Лютого 13:00

У конференц-залі виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Одним із пріоритетних питань стало питання встановлення стипендій виконавчого комітету Коростенської міської ради для провідних спортсменів Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік. Координаційною радою розглянуті клопотання 10 спортивних організацій щодо 33 кандидатів на призначення відповідної стипендії. З метою стимулювання провідних спортсменів та їх тренерів, було запропоновано обирати серед кандидатів тих, хто здобув І, ІІ та ІІІ місця на змаганнях всеукраїнського рівня. Цим критеріям відбору відповідають 12 юних спортсменів, кандидатури яких і будуть подані до розгляду на здобуття стипендії. Крім того, на засіданні розглядались питання про подання пропозицій щодо кандидатур на нагородження у рейтингу популярності ,,Гордість міста-2020” та про розробку проєкту рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради „Про Порядок розподілу путівок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, закуплених за кошти міського бюджету”.