У центральній міській бібліотеці відбувся практикум

18 Лютого 17:26

18 лютого 2022 року, у приміщенні центральної міської бібліотеки відбувся практикум на тему «Формування національно-патріотичної свідомості дітей та підлітків у бібліотечному просторі КМТГ» для бібліотечних працівників ПБ Коростенської МТГ.

Практикум розпочався з масового заходу до дня вшанування Героїв Небесної Сотні, який підготували фахівці відділу обслуговування ЦБ.

Перед бібліотекарями виступила директор ПБ КМТГ Галина Боцман, яка наголосила, що національно-патріотичне виховання – невід’ємна складова діяльності бібліотек.

Методисти ПБ КМТГ Світлана Коржук та Тетяна Примаченко розповіли колегам  про те, що сьогодні  причин, які спонукають акцентувати особливу увагу нашого суспільства на важливість національно-патріотичної свідомості українців, є чимало. Але основні з них це, звичайно, драматичні події, що відбуваються на сході країни. Крім цього були надані фахівцям  консультації з питань популяризації літератури  по темі  національно-патріотичного виховання читачів-дітей  та підлітків у бібліотеках.

Організатори практикуму мають надію, що патріотичне виховання  буде і надалі стрижнем усієї роботи бібліотечних установ, оскільки бібліотекарі разом з батьками, вчителями повинні виховувати особистість, яка повинна мати почуття гордості за свою державу, сумлінно виконувати громадські обов’язки, усвідомлювати соціальні проблеми Батьківщини та українського народу, любити рідних та близьких людей. Без цього людина не має обличчя, вона втрачає себе. А ще сподіваються, що надихнувшись новими знаннями на заході, бібліотечні фахівці ПБ КМТГ втілюватимуть почуте й побачене на ньому у роботу своїх книгозбірень.