Нові туристичні вказівники для міста Коростеня

18 Лютого 15:35

Для облаштування туристичних маршрутів та об’єктів, що мають особливу культурну та історичну цінність в місті Коростені, за сприяння Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації коростенцям надані туристичні вказівники, виготовлення яких здійснюється відповідно обласної цільової Програми розвитку туризму в Житомирській області на 2021-2023 роки.  Зокрема, вказівники туристичних маршрутів були передані і громадам Коростенського району – Малина та Олевська.

18 лютого 2022 року, за участю керівника Житомирського обласного туристичного інформаційного центру нові туристичні вказівники були передані представникам відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради та КУ «Коростенський туристично-культурний інформаційний центр». Макети вказівників для міста Коростеня були розроблені в КУ «Коростенський туристично-культурний інформаційний центр».