Топ теги:
Попередження

У «червоних» зонах заборонили знаходитися на вулиці без масок

23 Березня 13:29

У «червоних» зонах заборонили знаходитися на вулиці без масок
  Кабінет Міністрів заборонив знаходитися у місцях загального користування в регіонах, віднесених до червоної зони епідемічної небезпеки, без використання масок чи респіраторів.
Згідно з документом, у червоній зоні забороняється перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Згідно із Законом України "Про благоустрій населених пунктів", до місць загального користування віднесено парки, пляжі, майдани, площі, проспекти, бульвари, вулиці, провулки, велосипедні доріжки, узвози, історичні та культурні пам’ятки, кладовища.
Крім того, постановою від 22 березня у червоній зоні епіднебезпеки забороняється робота підвісних канатних доріг. Також уряд відредагував норму щодо роботи ринків, зазначивши, що у червоній зоні діяльність ринків, крім продовольчих, заборонена.
Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Так, станом на 23 березня за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС обмеження червоної зони діють у Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій областях та Києві. Із 24 березня такі обмежувальні заходи почнуть діяти у Київській та Сумській областях.
 
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t220321

 

 

Чат-бот Гаряча лінія