#тияк: На Житомирщині працює 12 просторів психологічної підтримки

28 Серпня 9:29

З червня на Житомирщині функціонують 12 просторів психологічної підтримки, де кожен громадянин може отримати допомогу та поради щодо збереження свого ментального здоров’я. За цей короткий період понад 200 людей звернулися до цих установ, аби отримати консультації у психологів.

Ініціатива створення просторів належить організації In Touch Ukraine Foundation, яка активно підтримує громади в різних регіонах України. Особливістю просторів психологічної підтримки є їх відкритість та доступність для кожного, хто потребує допомоги. Прийти сюди може будь-хто, незалежно від віку, статі чи соціального статусу.

Кожна історія відвідувачів просторів унікальна. Вони приходять із різними проблемами, переживаннями та тривогами. Але всіх їх об’єднує одне — бажання знайти внутрішній спокій і отримати підтримку у важкий момент.

Фахівці, які працюють в просторах, надають консультації та допомагають відвідувачам відчути, що вони не самі зі своїми проблемами й переживаннями. Іноді достатньо просто вислухати людину, щоб їй стало легше.

Простори психологічної підтримки на Житомирщині продовжують свою роботу, і всі охочі можуть звернутися по допомогу. Це місце, де вас зрозуміють, підтримають і допоможуть знайти шлях до розв’язання ваших проблем.

Ви не одні. Ми поруч!