Топ теги:
Попередження

Триває проєкт Ресурсна платформа для жінок "Простір, що надихає»

2 Квітня 13:54

Триває проєкт Ресурсна платформа для жінок
«Простір, що надихає»
 
В Коростенській громаді протягом лютого, березня на базі КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» триває проєкт Ресурсна платформа для жінок «Простір, що надихає» організований ГО «Інститут Місто» спільно з ГО «Інститут Креативних Інновацій», ініціатива здійснюється в рамках мікрофінансування жіночих ініціатив в Житомирській області, завдяки підтримці Уряду Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування.
Даним проєктом організаторки Тетяна Василенко та Валентина Лазаренко прагнуть об’єднати  активних жінок, мам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами задля отримання особистісного ресурсу для саморозвитку.
На першому етапі проєкту проводилися зустрічі в Інтелектуальному кафе, які дали змогу учасницям в процесі спілкування з тренерками Тетяною Василенко та Ольгою Максименко першочергово розслабитись, приділити увагу собі за горнятком кави/чаю з мотивуючою книгою, а також проговорити важливі особистісні теми, навчитися долати накопичений стан тривожності, оновлюватися і оптимістично налаштовуватися на подальшу діяльність та співпрацю.
Спеціально облаштована  літературою розвиткова локація «Простір, що надихає» в КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» дає можливість жінкам єфективно використовувати свій час, очікуючи дитину з корекційних занять. Читання книжок, чаювання, слухання класичної музики, спілкування з іншими мамами та менторками допомагає відновити жінкам власні внутрішні ресурси, отримати психологічне розвантаження. Також під час відвідування даної локації батьки, які виховують дітей з ООП мають можливість переглянути на інтерактивній дошці фрагменти корекційних занять, авторських розробок фахівців ІРЦ.
   Привернув увагу онлайн – тренінг «Щаслива, успішна мама – щаслива, здорова дитина» для жінок Коростенської Територіальної громади, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, який проводили тренерки, психологині, медіаторки Тетяна Василенко, Валентина Лазаренко, Ольга Максименко. У заході взяли участь 12 жінок. Тренінг був цікавим, а спілкування – невимушеним та приємним. Говорили про процес та шляхи самореалізації; усвідомлення своїх потреб, інтелектуальне пізнання себе, формування самооцінки, розкриття та розвиток своїх талантів. Учасниці на собі випробували декілька вправ, які допомогли краще та глибше зрозуміти свій внутрішній світ, пізнати свої особливості та скорегувати ставлення до себе. 
  Найближчим часом на жінок, які виховують дітей з особливими освітніми потребами очікують цікаві різноманітні форми роботи.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія