Топ теги:
Попередження

ТОВ «Житомиргаз Збут» інформує

23 Жовтня 6:06

Платіжна дисципліна – гарантія стабільного газопостачання
Вартість природного газу для побутових клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», залишиться незмінною до травня 2022 року і становить 7,99 грн за кубометр. Запорукою тепла й затишку у домівках споживачів є вчасний розрахунок за використаний енергоресурс.
«Ціна газу на світових ринках продовжує бити рекорди. Наші побутові клієнти мають фіксовану ціну на газ до 1 травня наступного року і можуть не перейматися через здорожчання блакитного палива. Проте, аби газопостачання було стабільним, потрібно вчасно розраховуватися за спожитий газ – кожного місяця до 25 числа», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.
Борг побутових споживачів ТОВ «Житомиргаз Збут» станом на 20 жовтня 2021 року становить 194 млн грн. Невчасно розраховуються за використаний ресурс 58% клієнтів компанії. Найбільше боргують жителі Житомира, Бердичева, Новограда-Волинського, Коростеня та Андрушівки.
Така ситуація із заборгованістю загрожує стабільному газопостачанню під час опалювального сезону. Крім того, нещодавні зміни у законодавстві дозволяють відключати боржників від газопостачання під час карантину. Про можливе відключення у разі непогашення боргів вже попереджені більше  5 тис. споживачів природного газу на Житомирщині.
У «Житомиргаз Збуті», як соціально відповідальній компанії, завжди роблять кроки назустріч вразливим категоріям населення. Зокрема, договір реструктуризації допомагає розрахуватися з боргами не одним платежем, а рівними частинами протягом кількох місяців.
Перевірити свій газовий рахунок та сплатити за газ можна за допомогою електронних сервісів:
– Особистий кабінет 104.ua;
– Viber/Telegram-боти 7104ua;
– Мобільні додатки 104 Mobile для Android та 104 Mobile light для iOS.
 
ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія