Свято Миколая в міському центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Віри, Надії, Любові”

20 Грудня 15:07

За багаторічною традицією напередодні Нового Року до Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей “Віри, Надії, Любові” з привітаннями і подарунками  завітав міський голова Володимир Москаленко.

Святий Миколай є головним покровителем діток. Його доброта і готовність допомагати кожному, хто потребує, є прекрасним прикладом для наслідування в щоденному житті. У День Святого Миколая хочеться  побажати всім діткам, щоб у їх житті зустрічалося якнайбільше добрих людей, щоб у житті було стільки любові, що хотілося б подарувати її оточуючим. Як відмітив Володимир Васильович, міська влада в свою чергу, зробить все можливе, щоб життя наших дітей було щасливим, спокійним, сповнене сімейним теплом і підтримкою.

Приєднались до привітань представниці Жіночої Ради міста та Свято-Миколаївської церкви. Вихованці дитячого центру теж не залишили гостей без  подарунку та підготували яскраві і запальні виступи.