#Свято Миколая в кожну оселю завітає.

6 Грудня 17:29

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра. Діти  люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. І  вихованці Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри, Надії, Любові»  дуже чекали на гостей та казкові подарунки, старанно готувалися, аби показати, які  вони  слухняні, чемні і талановиті.

Тож,  6 грудня в гості до дітей в їхню чудову оселю завітали військові Збройних Сил України, міський голова Володимир Москаленко, керівник апарату Коростенської районної державної адміністрації  Катерина Корчова, дружина народного депутата України Володимира Арешонкова Маргарита Арешонкова.  Діти розказували вірші, танцювали, співали пісні та підготували невеличкі сувеніри для дорогих гостей.

Теплі слова вітання, солодкі подарунки принесли  і гості в цю світлу оселю під назвою «Віра, Надія, Любов». Кожен з вірою в перемогу, з надією на щасливе майбутнє дітей України та любов’ю до рідної  землі.