Святкової днини Святої Трійці  за підтримки  міського голови В. Москаленка представниці Жіночої Ради міста завітали в «Будинок Сестринського Догляду».

13 Червня 15:58

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та про вічні духовні цінності, подарувати  увагу та тепло спілкування людям які потребують.

В  ході відвідин привітали підопічних та  працівників колективу зі  святом  побажали миру, здоров я, радості, душевного тепла  та передали благодійну допомогу.

Жіноча Рада міста, вдячна за неодноразове надання благодійної допомоги Віссаріону  Овруцькому і  Коростенському.

Голова Жіночої Ради     Світлана ЗАГОРУЙКО.