Сучасна психологія як ключ до навичок впливу на свій стан

7 Лютого 9:40

Через повномасштабне вторгнення росії десятки тисяч українських жінок та дітей були вимушені покинути рідні домівки, пережили окупацію, постійні обстріли, розрив сім’ї або втрату близьких. Ці та інші травматичні досвіди призвели до розвитку травма-асоційованих розладів серед жінок і дітей. Тому «Фонд Маша» спільно з IsraAid запустив проєкт «Провідники Змін» – програму навчання для фахівців першої ланки.

6 лютого працівники Управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради одні з перших взяли участь в базовому тренінгу з психологічної стійкості «Провідники  змін». Адже ця програма навчання для вчителів, лікарів, соціальних працівників та інших фахівців першої ланки, спрямована на підвищення емоційної стійкості. Велика мета програми – навчити фахівців технікам стабілізації та підготувати до стресових ситуацій, щоб вони, в свою чергу, могли допомогти своїм громадам.

У перспективі фахівці, які пройшли навчання, зможуть зменшити психоемоційне вигорання та знизити рівень стресу, надати психологічну підтримку підопічним та покращити рівень психічного здоров’я оточуючих загалом.