Суботник – це не просто прибирання території, це мета зробити свiт навколо красивiшим

17 Жовтня 15:43
17 жовтня працiвники Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради, на чолі з начальником управління Ігорем Єсіним, організували суботник по прибиранню території.
Роботи було зроблено багато – зібрали сміття, прибрали опале листя, обрізали дерева, розчистили територію від гілок та попідмітали доріжки, побілили бордюри, прибрали та перекопали квітники. Працівники УПСЗН вийшли не просто прибрати сміття та гілля, а вклали в цю роботу маленьку частинку себе, щоб територія навколо управління праці була красивою та охайною.
Шановні жителі громади, долучайтесь до прибирання – благоустрій нашого міста починається з кожного з нас, з ошатності власного двору, з чистоти наших прибудинкових територій. Спільно зробимо наше місто привабливішим.