Топ теги:
Попередження

Стипендіати 2022 року

28 Січня 11:19

Традиційно, розпочинаючи з 2015 року, у грудні на засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту розглядається питання про подання пропозицій щодо встановлення стипендій виконавчого комітету Коростенської міської ради кращим спортсменам громади. За результатами 2021 року, відповідно до розпорядження міського голови № 723 від 28.12.2021р., було встановлено стипендії 23 юнакам і дівчатам з числа кращих спортсменів Коростенської міської територіальної громади. Серед них є і вже відомі коростенцям чемпіони, і спортсмени, які тільки розпочинають свій шлях. Усі вони різні за віком, звичками та вподобаннями. Але їх об’єднує любов до спорту, наполегливість та цілеспрямованість, що і допомогла досягти спортивних результатів, якими може пишатися Коростенщина. Тож, раді представити вам стипендіатів 2022 року. Знайомтесь – Дорошенко Ірина, Титюк Нікіта, Котвицька Діана, Марченко Софія, Бардачевська Ангеліна, Дмитренко Валерія, Ейсмонт Артур, Полянівська Яна, Сотник Андрій, Шишук Катерина, Абрамович Анастасія, Невмержицький В’ячеслав, Мосійчук Дарина, Бонусь Рашид, Дідух Артем, Бурлаченко Дмитро, Пух Кирило, Обиход Кирило, Антонюк Андрій, Бондаренко Діана, Ольхович Анастасія, Титюк Матвій, Бовсунівський Максим. Ми вітаємо спортсменів і бажаємо впевнено йти до своєї мрії!

 

 

 Дорошенко Ірина Олексіївна

Вільною боротьбою Ірина почала займатись у 10 років, тренуючись у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом Яковченка Олексія Петровича та Гулакова Олександра Вікторовича, а з 2020 року – продовжує тренування під керівництвом Білоуса Владислава Олександровича. Ірина одразу ж проявила себе, як впевнена та цілеспрямована спортсменка. Лише через неповний рік тренувань, у 2013 році, змагаючись у ваговій категорії 38кг, вона вже посіла першу сходинку п’єдесталу на чемпіонаті України з вільної боротьби. У 2014 – 2015 роках була учасницею і переможницею міжнародних турнірів у Польщі та Україні. З 2014 року є незмінним членом збірної команди України з вільної боротьби. У 2016 році стала срібною призеркою чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат у ваговій категорії 44кг та переможницею V Спортивних ігор школярів України з боротьби у ваговій категорії 46кг. У 2017 році стала призеркою та переможницею чемпіонатів Житомирської області та України з вільної боротьби, чемпіонкою України з боротьби сумо. У січні 2018 року на чемпіонаті Європи з боротьби сумо Ірина виборола І місце у віковій категорії до 21 року, ІІ місце у віковій категорії до 18 років та ІІІ місце у віковій категорії до 16 років, здобувши звання ,,Майстер спорту України” з сумо. У 2019 році на чемпіонаті Європи з боротьби сумо у ваговій категорії 55кг виборола ІІ місце, на чемпіонаті України з боротьби сумо серед жінок до 21 року у ваговій категорії 53 кг отримала золоту нагороду. На чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів, змагаючись у ваговій категорії 53кг, здобула срібну нагороду та виконала норматив на присвоєння звання ,,Майстер спорту України” з вільної боротьби.  У 2020 році на чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003/2006 років народження, чоловіків та жінок 1997/2001 років народження здобула І місце, а на Кубку України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок стала бронзовою призеркою. Основними спортивними досягненнями у 2021 році стали: бронза на Кубку України з боротьби вільної серед жінок та бронза на чемпіонаті України у віковій категорії U-23.

 

Титюк Нікіта Олександрович

Титюк Нікіта навчається в 10 класі Коростенського міського ліцею № 2 імені В.Сингаївського. З 9 років успішний спортсмен тренується у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Білоуса Владислава Олександровича і виявляє неабиякі спортивні здібності. На Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2006 років народження ,,Крок до Олімпу” у 2017 році посів першу сходинку п’єдесталу. У 2018 році на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006/2008 років народження, присвяченому пам’яті видатним тренерам і спортсменам міста Ковеля, у ваговій категорії 32кг виборов золоту нагороду. У 2019 році на чемпіонаті України з вільної  боротьби серед юнаків та дівчат 2006/2007 років народження у ваговій категорії 35кг виборов І місце. На змаганнях Відкритого всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003/2004 років народження, присвяченого пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи, володаря Кубку світу Ігоря Первачука, посів ІІ місце, змагаючись у ваговій категорії 32кг. 2021 рік приніс Нікіті такі спортивні здобутки: бронзу на чемпіонаті України з вільної боротьби у віковій категорії U-15, бронзу на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів, перемогу на  ІІІ літній гімназіаді України з боротьби у віковій категорії U-15, золото на чемпіонаті України з пляжної боротьби та золото на Всесвітніх іграх серед школярів з боротьби вільної у віковій категорії U-15. Нікіта є членом збірної команди України з вільної боротьби, кандидатом в майстри спорту України.

 

Котвицька Діана Олександрівна

Котвицька Діана навчається у 9 класі Коростенського міського ліцею. Спортивну кар’єру спортсменка розпочала у 2016 році, коли стала вихованкою Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби. Під керівництвом Гулакова Богдана Анатолійовича юна борчиня на кожному тренуванні вдосконалювала свої вміння та навички. У 2018 році на чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби Діана, змагаючись у ваговій категорії 33кг, виборола золоту нагороду, на змаганнях Міжнародного турніру-меморіалу з  вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005/2008 років народження, присвяченому пам’яті Заслуженого тренера України Сазонова Олега Павловича, стала бронзовою призеркою, на Відкритому турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченому пам’яті Р.Шухевича, отримала бронзову нагороду, а на змаганнях Відкритого турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат ,,Перші кроки” опинилась на першому місці. Цього ж року на чемпіонаті України з вільної  боротьби серед юнаків та дівчат 2006/2008 років народження Діана стала другою. Зараз Діана є вихованкою Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності з боротьби. У 2021 році борчиня стала чемпіонкою України з пляжної боротьби, бронзовою призеркою чемпіонату Європи з пляжної боротьби. Діана є членом збірної команди України з пляжної боротьби.

 

Марченко Софія Олегівна

Марченко Софія є вихованкою Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності з боротьби (тренер Гулаков Богдан Анатолійович) та близько року  навчається в Харківському училищі фізкультури і спорту. Майже щодня після уроків протягом трьох років Софія тренувалася, щоб удосконалити свої спортивні навички. Борчиня є неодноразовою чемпіонкою Житомирської області з вільної боротьби. А у 2021 році на змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок виборола срібну нагороду та виконала норматив на присвоєння звання ,,Майстер спорту України”. На змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток у ваговій категорії 55кг виборола бронзову нагороду, на чемпіонаті України з пляжної боротьби серед юнаків, юніорів та дорослих виборола ІІ місце (вагова категорія 60кг). Має перемоги спортсменка і на європейських та світових чемпіонатах, і на міжнародних турнірах. Так цього ж року на чемпіонаті Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів дівчина здобула ІІ місце, на чемпіонаті світу з пляжної боротьби посіла ІХ місце, на Берлінському міжнародному турнірі з вільної боротьби серед дівчат та юніорок у ваговій категорії 59кг виборола І місце. Софія є членом збірної команди України з пляжної боротьби та вільної боротьби.

 

Бардачевська Ангеліна Іванівна

Бардачевська Ангеліна навчається в Харківському училищі фізкультури і спорту. Вільною боротьбою дівчина почала займатися у 2017 році у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. За роки наполегливої праці Ангеліна стала неодноразовою призеркою чемпіонатів України з вільної боротьби, була учасницею чемпіонатів Європи з сумо та вільної боротьби. Так, у 2018 році на змаганнях чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби серед команд ДЮСШ, змагаючись у ваговій категорії 33кг, спортсменка виборола срібну нагороду та стала другою на змаганнях Відкритого дитячого турніру зі спортивної жіночої боротьби, а на змаганнях відбіркового турніру до Львівського вищого училища фізичної культури посіла першу сходинку п’єдесталу. У 2019 році спортсменка стала срібною призеркою чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2005 років народження, змагаючись у ваговій категорії 36кг. У 2020 році Бардачевська Ангеліна виборола ІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів (вагова категорія 43кг), виконавши норматив на присвоєння звання ,,Кандидат у майстри спорту України”, та І місце на чемпіонаті України з пляжної боротьби серед кадетів, юніорів та дорослих. У 2021 році стала бронзовою призеркою чемпіонату України з боротьби сумо та чемпіонату України з вільної боротьби. Кожна сутичка давалася спортсменці непросто, однак завдяки наполегливості та цілеспрямованості, Ангеліна змогла досягнути високих результатів: вона входить до складу збірної команди України з вільної боротьби та пляжної боротьби.

 

Дмитренко Валерія Миколаївна

Навчається Дмитренко Валерія в Харківському училищі фізкультури і спорту. За п’ять років систематичних тренувань дівчина досягла вражаючих результатів. Вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності з боротьби (тренер Гулаков Богдан Анатолійович), виступаючи у ваговій категорії 62кг, на змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок стала бронзовою призеркою, на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток виборола срібну нагороду, на чемпіонаті України з пляжної боротьби серед юнаків, юніорів та дорослих (вагова категорія 50кг) посіла І місце, на чемпіонаті світу з пляжної боротьби (вагова категорія 60кг) –  V місце, на змаганнях Берлінського міжнародного турніру з вільної боротьби серед дівчат та юніорок, змагаючись у ваговій категорії 62кг, здобула срібну нагороду. Валерія є членом збірної команди України з вільної боротьби та пляжної боротьби, кандидатом в майстри спорту України.

 

Ейсмонт Артур Костянтинович

Артур навчається у 9 класі Коростенської загальноосвітньої школи № 13. Відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ (перший тренер Романенко Світлана Іванівна, зараз тренується під керівництвом Медведчука Віктора Володимировича) юнак почав відвідувати у 2019 році. Завдяки наполегливим тренуванням та особливій швидкісній витривалості легкоатлет здобув низку спортивних перемог. Неодноразово ставав чемпіоном Житомирської області у своїй віковій категорії з бігу на дистанціях 60м, 100м та стрибків в довжину. У 2020 році на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2007/2008 років народження спортсмен посів другу сходинку п’єдесталу (біг на дистанції 60м), став четвертим зі стрибків в довжину, здобув ІІ місце з бігу на дистанції 600м та І місце з метання м’яча. У загальному заліку багатоборець виборов золоту нагороду. У 2021 році став срібним призером Командного чемпіонату України з легкої атлетики з бігу на дистанції 400м та бронзовим призером Командного чемпіонату України з естафетного бігу з етапами 100м, 200м, 300м, 400м. Цього ж року Артур став переможцем спортивного фестивалю „Полонійські ігри” у Польщі, змагаючись з бігу на дистанції 100м та з метання м’яча.

 

Полянівська Яна Вікторівна

Яна навчається в 11 класі Коростенської міської гімназії. Легкою атлетикою захоплюється з 2017 року. За три роки занять у Коростенській ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича спортсменка досягла високих результатів. Свою першу золоту нагороду юна чемпіонка отримала вже після року активних тренувань, обігнавши своїх суперників на чемпіонаті України з легкої атлетики (з бігу на дистанції 1000м). У 2020 році на чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики Яна здобула золоту нагороду з бігу на дистанції 800м та отримала бронзу, виступаючи на чемпіонаті України серед юнаків 2003 року народження та молодших. У 2021 році стала переможницею Командного чемпіонату України з легкої атлетики з естафетного бігу (естафетний біг 4 х 800м), срібною призеркою чемпіонату України з легкої атлетики та бронзовою призеркою чемпіонату України з легкоатлетичного кросу. На спортивному фестивалі „Полонійські ігри” (Польща) Яна стала переможницею з бігу на дистанціях 300м і 600м, обігнавши усіх суперників.

 

Сотник Андрій Олександрович

Сотник Андрій навчається в ДНЗ „Малинський професійний ліцей” територіально відокремленого відділення м.Коростеня. Перспективний спортсмен вже 4 роки є вихованцем відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ (перший тренер Плескач Ірина Андріївна, зараз тренується під керівництвом Медведчука Віктора Володимировича) та входить в резерв збірної команди України з легкої атлетики. За роки тренувань Андрій має чимало перемог, серед яких: бронзові нагороди з бігу на дистанції 1500м у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики „Кубок Поділля” у 2020 році та з бігу з перешкодами на дистанції 2000м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2004/2005 років народження у 2021 році. Крім того, у 2021 році легкоатлет здобув срібну нагороду на Командному чемпіонаті України з естафетного бігу (естафетний біг 4 х 800м) та золото на змаганнях Командного чемпіонату України з легкої атлетики (біг з перешкодами на дистанції 2000м).

 

Шишук Катерина Ігорівна

Шишук Катерина навчається в 9 класі Коростенського міського колегіуму № 10 та є вихованкою Коростенської ДЮСШ. Будучи всебічно-розвиненою особистістю, оскільки вдало поєднує навчання, спорт та володіє неабиякими вокальними здібностями, Катерина все ж віддала перевагу професійному спорту та вже понад 6 років займається голболом під керівництвом тренерів Мороз Світлани Євгеніївни та Ходаківського Сергія Павловича. Роки тренувань принесли наполегливій спортсменці низку перемог у змаганнях різних рівнів. Зокрема, у 2021 році, виступаючи у складі збірної команди Житомирської області, дівчина стала срібною призеркою чемпіонату України з голболу серед спортсменів з порушенням зору та перемогла у Всеукраїнській спартакіаді серед дітей з інвалідністю ,,Повір у себе”. Крім того, юна голболістка входить до резерву Національної збірної України.

 

Абрамович Анастасія Василівна

Абрамович Анастасія навчається в 5 класі навчально-виховного комплексу № 12 м.Коростеня та приймає активну участь в художній самодіяльності свого навчального закладу. Крім того, вже 3 роки займається карате під керівництвом тренера Кутерженка Олександра Володимировича (клуб з карате ,,Сейкен”). Рік наполегливих тренувань одразу ж подарував юній спортсменці першу вагому перемогу: у 2020 році на змаганнях чемпіонату України з карате JKS у розділі індивідуальне ката серед дівчат 8-9 років Анастасія стала срібною призеркою. А вже наступного року, виступаючи на чемпіонаті України з карате JKS у розділі індивідуальне ката та індивідуальне куміте, здобула золоту нагороду. 2021 рік та систематичні тренування принесли дівчині ще й перемоги на Кубку України з карате С.К.І.Ф. в розділі індивідуальне ката серед дівчат 10-11 років та чемпіонаті України з карате JKS у розділі індивідуальне ката серед дівчат 10-11 років.

 

Невмержицький В’ячеслав Богданович

Закінчивши Коростенський міський ліцей, у 2021 році Невмержицький В’ячеслав розпочав навчання в Житомирському педагогічному університеті імені І. Я. Франка на факультеті фізичного виховання. Вже не перший рік юнак поєднує навчальну діяльність зі спортом, відвідуючи тренування з армрестлінгу в спортивному клубі ,,Добриня” (тренер Невмержицький Богдан Миколайович). За цей час спортсмен став неодноразовим чемпіоном області у змаганнях на ліву та праву руки у ваговій категорії 65 кг. У 2021 році В’ячеслав на чемпіонаті України з армрестлінгу серед юнаків, юніорів та молоді виборов І місце у змаганнях на праву руку та ІІ місце у змаганнях на ліву руку, виконавши норматив на присвоєння звання „Кандидат в майстри спорту України”.

 

Мосійчук Дарина Сергіївна

Мосійчук Дарина навчається у 10 класі Коростенського міського ліцею. З 12 років Дарина розпочала займатися легкою атлетикою у відділенні КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос” під керівництвом тренера Суслова Віктора Миколайовича, а в 14 років вже показувала високі результати. Так, у 2019 році на командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед команд ДЮСШ та СДЮШОР та XXIV-тих Міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби ,,Вечірній Івано-Франківськ”, долаючи дистанцію 3000м, дівчина здобула бронзові нагороди. На Всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби ,,Кубок Карпат”, долаючи дистанцію 3000м, успішна спортсменка здобула перемогу, посівши першу сходину п’єдесталу. У 2021 році легкоатлетка стала бронзовою призеркою чемпіонату України зі спортивної ходьби. Дарина є членом збірної команди Житомирської області з легкої атлетики.

 

Бонусь Рашид Олександрович

Бонусь Рашид навчається в 7 класі Коростенської загальноосвітньої школи № 5. В школі вже не перший рік є відмінником з предмету „Фізичне виховання”, а за 4 роки тренувань в спортивному клубі „Ринг” під керівництвом тренера Салея Ярослава Юхимовича, Рашид неабияких успіхів досягнув і в боксі. У 2021 році юний спортсмен вже став переможцем зонального чемпіонату України та срібним призером чемпіонату України з боксу серед юнаків 2007/2008 років народження.

 

Дідух Артем Вікторович

Дідух Артем навчається в 9 класі Коростенського міського ліцею. Спортсмен пробував свої сили в різних видах спорту, зокрема в футболі та волейболі, але найбільших успіхів досягнув у боксі.  Приблизно 3 роки Артем займається боксом у спортивному клубі „Ринг” під керівництвом тренера Салея Ярослава Юхимовича. Вже через рік тренувань юнак здобуває свої перші вагомі перемоги. Так, у 2020 році на Відкритому чемпіонаті міста Житомира з боксу (вагова категорія 52 кг) Артем став срібним призером. У 2021 році на Відкритому чемпіонаті міста Києва з боксу (вагова категорія 57 кг) юнак виборов бронзу, та завдяки активним тренуванням і врахуванню досвіду попередніх змагань, захищаючи честь нашої громади на чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2007/2008 років народження, Дідух Артем зумів здобути срібну нагороду.

 

Бурлаченко Дмитро Андрійович, Пух Кирило Петрович, Обиход Кирило Русланович

Юнаки тренуються у хокейному клубі ,,Політехнік” під керівництвом тренера Машталіра Олександра Петровича з 2014 року. Хокеїсти навчаються в 11 класі навчально-виховного комплексу № 12 м.Коростеня. Не зважаючи на вік, завдяки тактичній організованості у діях хокеїстів та злагодженій командній роботі, хлопці неодноразово ставали призерами чемпіонатів України з хокею на траві серед юнаків та у складі чоловічої команди. Значного успіху досягли у 2020 році, коли у складі дорослої команди на чемпіонаті України з хокею на траві серед команд вищої ліги здобули ІІІ місце, а на чемпіонаті України з хокею на траві серед юнаків 2003/2004 років народження вибороли ІІ місце. Крім того, ще й на чемпіонаті України з хокею на траві серед юнаків 2005/2006 років народження Бурлаченко Дмитро, Пух Кирило посіли другу сходинку п’єдесталу. У 2021 році команда стала срібним призером чемпіонату України з хокею на траві серед юніорів 2004/2005 років народження.

 

Антонюк Андрій Вікторович

Антонюк Андрій навчається в 5 класі Коростенського міського ліцею №11 та вже більше 5 років займається карате під керівництвом тренера Кутерженка Олександра Володимировича (спортивний клуб „Сейкен”). Не зважаючи на юний вік, спортсмен має значні спортивні здобутки на змаганнях різних рівнів. У 2021 році Андрій став чемпіоном України з карате JKS в розділі індивідуальне ката, бронзовим призером Кубку України з карате С.К.І.Ф. в розділі командне куміте.

 

Бондаренко Діана Вячеславівна

Бондаренко Діана навчається в 9 класі Коростенської міської гімназії, успішно поєднуючи навчальну та спортивну діяльність. Дівчина понад 11 років тренується в спортивному клубі з карате ,,Сінгітай” (перший тренер Білошицький Вячеслав Леонідович, керівник клубу Бондаренко Ольга Юріївна) та вже більше року є вихованкою відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ (тренер Медведчук Віктор Володимирович). Завдячуючи наполегливим тренуванням, починаючи з 2013 року, юна каратистка щороку стає призеркою та переможницею змагань різних рівнів з карате JKS. У 2021 році дівчина стала срібною призеркою чемпіонату України з карате JKS, а наприкінці 2021 року Діані присвоєно ІІІ суддівську категорію з карате JKS.

 

Ольхович Анастасія Юріївна

Понад 2 роки Анастасія вдало поєднувала навчальну діяльність в Коростенській загальноосвітній школі № 3 та заняття спортом в Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. Зараз перспективна спортсменка навчається в Харківському училищі фізкультури і спорту. Любов до спорту та наполегливі тренування принесли дівчині низку перемог. Зокрема, у 2020 році на змаганнях чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2006 та 2007/2009 років народження, виступаючи у ваговій категорії 46 кг, Анастасія посіла ІІ місце. У 2021 році на змаганнях чемпіонату України з сумо (вагова категорія 50кг) спортсменка здобула бронзову нагороду. Ольхович Анастасія є членом збірної команди України з боротьби сумо та збірної команди Житомирської області з вільної боротьби.

 

Титюк Матвій Олександрович

Юний борець навчається у 7 класі Коростенської міської гімназії. З 6 років Матвій тренується у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Білоуса Владислава Олександровича. З  перших тренувань Матвій проявив себе, як впевнений та цілеспрямований спортсмен. У 2017 році на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2006 років народження ,,Крок до Олімпу” юнак посів першу сходинку п’єдесталу. У 2018 році на Міжнародному юнацькому турнірі з вільної боротьби виборов золоту нагороду у ваговій категорії 26кг. У 2019 році на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006/2007 років народження у ваговій категорії 26кг виборов І місце. 2020 рік приніс Матвію перемогу у чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2006 та 2007/2009 років народження. У 2021 році на Відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи, володаря Кубку світу Ігоря Первачука, посів ІІ місце, змагаючись у ваговій категорії 32кг, а на  міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченому пам’яті заслуженого тренера України Сазонова Олега Павловича, Матвій став третім. На змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008/2009 років народження спортсмен виборов титул чемпіона України. Матвій є Кандидатом у майстри спорту України.

 

Бовсунівський Максим Володимирович

Бовсунівський Максим навчається в 7 класі Коростенської міської гімназії та вже понад 6 років тренується в спортивному клубі ,,Сапсан файтер” (тренер Скороходов Сергій Юрійович). Не зважаючи на юний вік, Максим  – неодноразовий переможець змагань різних рівнів з кікбоксингу та козацьких двобоїв. Зокрема, у 2020 році на чемпіонаті України з бойового мистецтва комбат самозахисту ІСО у розділі „Лоукик” (вагова категорія 61 кг) спортсмен отримав срібну нагороду. 2021 рік для перспективного кікбоксера, який виступав у ваговій категорії 70 кг, розпочався з перемоги на чемпіонаті України з бойового мистецтва комбат самозахисту ІСО. Закінчився 2021 рік також вдало: Максим виборов срібну нагороду на чемпіонаті Україні з козацького двобою.

Чат-бот Гаряча лінія