Коростенська міська рада має намір утворити спостережну раду

9 Лютого 12:26

З метою створення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Коростенська центральна міська лікарня «Коростенської міської ради» , відповідно до частини п’ятої статті 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Постанови КМУ «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного. Комунального закладу охорони здоров’я» від 27 грудня 2017 р. № 1077, на виконання розпорядження міського голови від 29.01.2021 року №43, Коростенська міська рада має намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Коростенська центральна міська лікарня «Коростенської міської ради». Склад комісії з відбору членів Спостережної ради:
Голова комісії- секретар міської ради Олексійчук О.С.
Заступник голови комісії – заступник міського голови Синицький О.П.
Секретар –  радник Коростенського міського голови Камінський І.А.
Члени комісії – депутат міської ради Кереселідзе Т.В. та начальник юридичного відділу Камінська Т.А.