Топ теги:
Попередження

Підписано Меморандуму про співпрацю з компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»

9 Лютого 8:28

Сьогодні в Коростені в рамках проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» (FEER), що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії) відбулось урочисте он-лайн підписання Меморандуму про співпрацю.  Наше місто стало учасником даного Проєкту в результаті конкурсного відбору у грудні 2020 року (результати відбору https://www.facebook.com/energyefficiency.ua/photos/3109145432519312).
Результатом реалізації проєкту FEER має стати вдосконалення впровадженого у 2015 році муніципального менеджменту відповідно до кращих європейських та українських практик, впровадження ефективного стратегічного енергетичного планування та сприяння міським інвестиційним заходам.
Довідково:
В Коростені впроваджено систему енергетичного менеджменту ще у 2015 році в рамках Проєкту GIZ «Енергоефективність у громадах», а саме: введено систему енергетичного моніторингу в закладах бюджетної сфери, реалізовано проєкт по вуличному освітленню (встановлені автономні світлодіодні світильники на сонячних батареях на пішохідних переходах міста) та освітній проєкт з енергозбереження в закладах загальної середньої освіти (школах). Інформація за посиланням http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія