“Стежка ментального здоров’я” тепер у громадах Коростенського району

8 Січня 10:44
05 січня в рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» відбувся інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я» на базі Коростенької центральної міської лікарні.
Організітором заходу став Координаційний центр підтримки цивільного населення при Коростенській районній військової адміністрації спільно з Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Що таке ментальне здоров′я? Ментальне здоров′я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Мета “Стежки ментального здоров’я” – привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров’я.
На заході були присутні: заступник міського голови Синицький О.П. відділ з питань сімейної політики УПСЗН, начальник охорони здоров’я Заєць М.А., представник служби у справах дітей та Благодійного фонду «Єлеон».