Стажери міської ради здійснили екскурсію до КВГП

15 Липня 9:58

12 липня стажери міської ради здійснили екскурсію на комунальне виробничо-господарське підприємство. Мета візиту – ознайомити та показати як організовують роботу з благоустрою міста та парку, поспілкуватись з працівниками підприємства, дізнатись про структуру та специфіку роботи.  Про особливості своєї діяльності їм детально розповіли майстри з різних дільниць підприємства: майстер з озеленення міста Марія Мазурова, майстер дільниці відділення відходів Олена Манзевита, майстер з благоустрою міста та профілювання доріг Людмила Шишканова, головний інженер підприємства Микола Митрофанов та начальник абонентського відділу Надія Приходько.

“Важливо щоб люди розуміли, що задля порядку та чистоти в місті необхідно працювати разом, дотримуватись таких простих речей як сортування сміття та дотримуватись правил експлуатації сміттєвих контейнерів, потрібно починати з себе і ми побачимо наше місто ще кращим”, – зазначила Людмила Шишканова.

В процесі візиту стажерам продемонстрували техніку, яка допомагає виконувати роботу з очищення доріг і тротуарів, після чого показали її практичне застосування в різних районах міста.