Спортсменки з Коростеня продемонстрували високі результати на чемпіонаті світу з пляжної боротьби.

13 Вересня 9:30
Змагання пройшли в місті Констанца (Румунія). Участь взяли понад 300 спортсменів із 15 країн світу. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності.
Софія Марченко (вікова категорія U-20) виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 60 кг.
Котвицька Діана (вікова категорія U-17) у ваговій категорії 60 кг також виборола бронзову нагороду.
В цей період також проходили змагання ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у яких Медвецька Дар’я у ваговій категорії 60 кг виборола ІІІ місце.
Вітаю з хорошим результатом спортсменок та їх тренера – Гулакова Богдана Анатолійовича.