Співпраця з громадськими організаціями Коростенської міської об’єднаної територіальної громади !

28 Січня 16:13

Сьогодні, 28 січня на підприємстві об»єднання громадян «Коростенське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих» проходила звітно-виборча конференція. На даний захід були запрошені і гості міста, а саме заступник міського голови з питань соціального захисту Синицький О.П., представники управління праці та соціального захисту населення: Грива Н.Д. заступник начальника управління, Медведчук Л.С. начальник відділу з питань сімейної політики, Литвинчук О.П., начальник відділу з питань соціального захисту осіб з інвалідністю. На звітно-виборчій конференції висвітлено стан справ організації, озвучувались питання оздоровлення людей, про індивідуальний супровід в місті, про роботу звукових світлофорів та багато іншого. З вуст керівництва УТОСу звучали слова подяки міській владі, спонсорам, які надавали допомогу даній організації. До виступів приєднався і заступник міського голови з питань соціального захисту Синицький О.П., який зауважив, що прийме до уваги всі проблеми учбово-виробничого підприємства українського товариства сліпих м.Коростеня. Грива Н.Д. заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, щиро дякувала голові правління за співпрацю. Наголосила, що рік був важким, але Українське товариство сліпих, незважаючи на пандемію і скрутне економічне становище, продовжувало працювати, виготовляти й реалізовувати продукцію, надавати послуги, виконувати статутні завдання та захищати права та законні інтереси людей з інвалідністю по зору. Наостанок побажала всім міцного здоров’я, наснаги, безмежного щастя, благополуччя, успішних починань і звершень, любові та миру, надії на краще майбутнє нашої країни.