Спільна зустріч щодо співпраці між Коростенською громадою та Вобаш (Індіана, США)

18 Серпня 9:04

З важливим візитом до Коростеня завітла Svitlana Iarmolenko Ramer, яка об’єднала за одним столом представників Коростенської та Любарської громад.

“Під час зустрічі обговорили всебічну співпрацю між містами Коростень – Вобаш, який нещодавно став нашим містом побратимом. Обговорили спільні проєкти та передали меру міста Вобаш Скотту Лонгу наші пропозиції щодо подальшої співпраці.

Було цікаво й корисно поспілкуватися та обмінятися досвідом з Люборською громадою, яка теж має місто-побратим зі штату Індіана (США).
Вдячні за візит та подарунки від наших партнерів!
Дякую Світлані за підтримку та допомогу!
Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю!” – пише на своїй фейсбук сторінці міський голова Володимир Москаленко