Соціальний захист чорнобильців – справа честі й особливої важливості!

4 Лютого 16:07

3 лютого 2021 року начальник управління праці та соціального захисту населення Єсін Ігор Володимирович взяв участь в засіданні Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна». Питання, які озвучувались на даному заході це: підсумки роботи ВГОІ «СЧУ» у 2020 році та завдання на 2021рік, стан реалізації заходів ВГОІ «СЧУ» до 35-роковин Чорнобильської трагедії, робота Фонду соціального захисту інвалідів, питання усунення дискримінації проти учасників ліквідації ядерних аварій та випробувань. Учасники зустрічі обговорили питання забезпечення соціального захисту людей, які ризикувати своїм здоров’ям і життям, щоб зупинити зловісне ядерне лихо, та окреслили шляхи вирішення проблем, що виникають в процесі роботи соціальних служб і громадських організацій. Належне забезпечення учасників ліквідації наслідків чорнобильського лиха – справа честі й особливої важливості для всіх органів влади та соціальних служб, – зауважили начальник управління праці та соціального захисту Єсін І.В. Тому питання про оцінку та пропозиції до Урядового законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб» звучало досить гостро. Наостанок, очільник управління соціального захисту населення зауважив, що планується продовжувати забезпечувати всебічну підтримку людей, які отримали інвалідність внаслідок Чорнобильської катастрофи. Це не лише матеріальна допомога, а й і санаторно-курортне лікування, й обстеження умов проживання людей з інвалідністю». Результатом зустрічі стала домовленість про подальше зміцнення співпраці організації чорнобильців з і соціальних служб у справі забезпечення соціального захисту людей, які брали участь у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи, та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Попри те, що з дня тієї страшної катастрофи минуло вже понад тридцять п»ять літ, її відлуння досі відгукується в пам’яті й серцях українців. З глибокою вдячністю плекаємо пам’ять про загиблих і віддаємо шану живим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.